Powrót
Publikacje

Przewodnik po planowaniu przestrzennym

Wydawca: Fundacja Napraw Sobie Miasto
Rok publikacji: 2017
Autor: Anna Karłowska, Małgorzata Łukowicz

Przewodnik po planowaniu przestrzennym_okładka

//fot. okładka

Przewodnik, przygotowany przez Fundację Napraw Sobie Miasto, skierowany jest do każdego, kto chciałby się dowiedzieć, czym jest planowanie przestrzenne i jak można się zaangażować w tworzenie dokumentów planistycznych. Autorzy prostym językiem tłumaczą, czym są miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego i studium, jak powstają i jakie mają znaczenie dla otoczenia. Na czytelnych schematach pokazana jest procedura planistyczna i momenty przeznaczone na włączenie się w prace wszystkich mieszkańców i użytkowników danej przestrzeni.

Przewodnik można drukować na własne potrzeby. Poniżej zamieszczamy pliki produkcyjne i wskazówki dotyczące wydruku.

Publikacja powstała w ramach projektu „Przestrzeń dla partycypacji”, realizowanego przez Fundację Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w partnerstwie z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Fundacją Napraw Sobie Miasto, Pracownią Zrównoważonego Rozwoju i Związkiem Miast Polskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest wsparcie gmin w prowadzeniu konsultacji społecznych dokumentów planistycznych przy aktywnym udziale mieszkańców.

 

Pliki do pobrania


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony