Regionalne
Fora Praktyków
Partycypacji

O Regionalnych Forach Praktyków Partycypacji

W tym roku rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań kierowanych do osób zajmujących się włączaniem mieszkańców i mieszkanek w procesy decyzyjne. Są to Regionalne Fora Praktyków Partycypacji (RFPP) – całodzienne spotkania podczas których osoby działające w obszarze partycypacji obywatelskiej w danym regionie będą miały okazję do wymiany doświadczeń, poznania dobrych praktyk, przedyskutowania istotnych wyzwań związanych z angażowaniem mieszkanek i mieszkańców w kształtowanie ich otoczenia i polityk lokalnych. Planujemy przeprowadzenie siedmiu takich spotkań do końca 2023 roku. Pierwsze Regionalne Fora odbyły się już w Toruniu oraz Nowej Soli. Strony ich edycji można zobaczyć poniżej. Kolejne miasta, w których odbędzie się takie spotkanie to Białystok, Łódź i Szczecin, zapraszamy! 🙂

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Toruń Nowa Sól

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.