ŁÓDŹ

O Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji w Łodzi

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Łodzi odbędzie się 27 października (o dokładnym miejscu poinformujemy już wkrótce). Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa łódzkiego i jego bezpośrednich okolic. Na wydarzenie zapraszamy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania 🙂

Już wkrótce zamieścimy tutaj program spotkania oraz formularz rejestracyjny, teraz natomiast zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji na sesje >> tutaj. Pomysły można zgłaszać do 21 sierpnia.

Organizatorzy

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.