PRZEMYŚL

O Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji w Przemyślu

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Przemyślu odbyło się 25 kwietnia w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych (ul. Książąt Lubomirskich 6).

Wydarzenie zorganizowaliśmy we współpracy z Fundacją Wymiany Kulturowej toTU toTAM i Urzędem Miasta w Przemyślu, a jego partnerem była Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu.

Spotkanie zgromadziło około 70 praktyczek i praktyków – reprezentujących urzędy, organizacje społeczne i radnych różnych miejscowości z terenu województwa podkarpackiego i jego okolic. Do uczestnictwa zaprosiliśmy osoby zarówno doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Dziękujemy za udział!

Program

9.30-10.00

Rejestracja uczestników i uczestniczek

10.00-12.15

Otwarcie wydarzenia oraz rozmowa w formule Word Cafe – sesja wspólna

Porozmawiamy o tym, jak wzmacniać partycypację obywatelską? Jakie są bariery w jej rozwoju i jak im przeciwdziałać? Jakie procesy partycypacyjne wspominacie najlepiej i dlaczego? Sesja będzie okazją do poznania się z innymi uczestnikami i uczestniczkami RFPP w Przemyślu.

12.15-12.30

przerwa kawowa

12.30-14.00
14.00-14.45

przerwa obiadowa

14.45-16.15
16.15-16.30

Zakończenie wydarzenia

Organizatorzy

Partnerzy

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.