SZCZECIN

O Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji w Szczecinie

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Szczecinie odbędzie się 8 listopada w Domu Skandynawskim przy ul. Monte Cassino 6. Wydarzenie organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Edukacyjno-Artystycznym OSWAJANIE SZTUKI.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa zachodniopomorskiego i jego bezpośrednich okolic. Na wydarzenie zapraszamy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związanej z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania 🙂

Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów na sesje, które mogą współtworzyć program Forum. Propozycje można zgłaszać do 30 września ten formularz.

Dokładny program i zgłoszenia na wydarzenie ogłosimy w październiku. Będziemy o nich jeszcze informować.

Organizatorzy

Partnerzy

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.