SZCZECIN

O Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji w Szczecinie

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Szczecinie odbyło się 17 stycznia (2023 roku) w Domu Skandynawskim przy ul. Monte Cassino 6. Wydarzenie zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Edukacyjno-Artystycznym OSWAJANIE SZTUKI.

Wydarzenie było skierowane do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa zachodniopomorskiego i jego bezpośrednich okolic. Na spotkanie zaprosiliśmy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Spotkanie składało się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związanej z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Była to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania 🙂

Dziękujemy wszystkim za udział!

Program

9.30-10.00

Rejestracja uczestników i uczestniczek

10.00-12.00

Otwarcie spotkania oraz rozmowa w grupach o motywacjach i barierach dla partycypacji obywatelskiej

12.00-12.15

przerwa kawowa

12.15-13.45
13.45-14.30

przerwa obiadowa

14.30-16.00
16.00-16.30

Podsumowanie i zakończenie spotkania

Relacja

Organizatorzy

Partnerzy

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.