O nas

Portal został stworzony w 2010 roku w ramach programu Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej realizowanego przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych Stocznia przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego. Był prowadzony wspólnie przez zespół Laboratorium oraz Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE), a obecnie – przez stoczniowy zespół partycypacji obywatelskiej. Portal zawiera zarówno materiały gromadzone przez Stocznię, jak i FISE w ramach projektu „Decydujmy Razem”.

Połączenie portali było częścią projektu realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

baner

Zespół partycypacji obywatelskiej działa na rzecz wymiany wiedzy i doświadczeń różnorodnych środowisk oraz osób związanych z działaniami partycypacyjnymi – urzędników i urzędniczek, przedstawicieli i przedstawicielek organizacji społecznych, świata akademickiego i biznesu oraz aktywistów i aktywistek.

Agata Bluj >>, abluj@stocznia.org.pl
Marcin Górecki >>, mgorecki@stocznia.org.pl
Maria Jagaciak >>mjagaciak@stocznia.org.pl 
Katarzyna Pawłowska (Pliszczyńska) >>, kpliszczynska@stocznia.org.pl
Maria Perchuć-Żółtowska >>mperchuc@stocznia.org.pl
Anna Stratenwerth >>, astratenwerth@stocznia.org.pl
Jan Wiśniewski >>, jwisniewski@stocznia.org.pl


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony