O nas

Portal partycypacja obywatelska od 2010 roku prowadzony jest przez zespół partycypacji obywatelskiej Fundacji Stocznia. Gromadzi materiały przydatne w prowadzeniu procesów partycypacyjnych: opisy narzędzi i dobrych praktyk, publikacje dotyczące tej problematyki, a także informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z partycypacją obywatelską. Istotnym elementem strony jest Baza Praktyków Partycypacji, dzięki której można skontaktować się z praktykami i praktyczkami partycypacji działającymi na terenie całego kraju.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera, by być na bieżąco z tym co dzieje się na stronie.

Obecnie publikowane przez nas treści to element większego działania – Przestrzeni Praktyków Partycypacji, które jest jednym z projektów predefiniowanych realizowanych w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy.

Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

 

Zespół partycypacji obywatelskiej działa na rzecz wymiany wiedzy i doświadczeń różnorodnych środowisk oraz osób związanych z działaniami partycypacyjnymi – urzędników i urzędniczek, przedstawicieli i przedstawicielek organizacji społecznych, świata akademickiego i biznesu oraz aktywistów i aktywistek.

Agata Bluj >>, abluj@stocznia.org.pl
Maria Belina Brzozowska >>, mbelinabrzozowska@stocznia.org.pl
Marcin Górecki >>, mgorecki@stocznia.org.pl
Maria Jagaciak >>mjagaciak@stocznia.org.pl 
Katarzyna Pawłowska (Pliszczyńska) >>, kpliszczynska@stocznia.org.pl
Maria Perchuć-Żółtowska >>mperchuc@stocznia.org.pl
Jan Wiśniewski >>, jwisniewski@stocznia.org.pl


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony