Przykłady działań

Przestrzeń publiczna

Sortowanie: Tytuł, Rok (malejąco), Rok (rosnąco)

Konsultacje społeczne dotyczące zmian w przestrzeni ulicy Starowiejskiej w Gdyni – jednej z najstarszych w mieście, objętej ochroną konserwatorską.

Czytaj więcej

Partycypacyjne wypracowanie zagospodarowania parku na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. 

Czytaj więcej

Partycypacyjne wypracowanie wytycznych do przygotowania planu rewitalizacji Starego Fordonu –  dzielnicy Bydgoszczy – w tym kwestii związanych z zagospodarowaniem przestrzennym.

Czytaj więcej

Celem projektu było partycypacyjne opracowanie koncepcji zagospodarowania 70 hektarów lasu miejskiego (parku) w Toruniu, w dzielnicy Na Skarpie. 

Czytaj więcej

Projekt realizowany przez Pracownię Zrównoważonego Rozwoju polegał na partycypacyjnym wypracowaniu koncepcji przebudowy dwóch ulic w Toruniu (Polna i Stara Droga), które stanowiły wytyczne dla przygotowania projektów przebudowy ulic.

Czytaj więcej

Opracowanie społecznych wytycznych do projektu budowlanego w zakresie zagospodarowania obszaru w okolicy ulicy Grabocińskiej. 

Czytaj więcej

Około 80 mieszkańców Wełnowca-Józefowca wypowiedziało się na temat potencjalnych zmian w miejscowym planie zagospodarowania. Sporządzono listę postulatów, które przekazano firmie projektowej Terplan.

Czytaj więcej

Mieszkańcy dzielnicy, wspólnie z projektantem, wypracowali wytyczne do prac projektowych zagospodarowania Placu Hutnika. 

Czytaj więcej

W ramach konsultacji mieszkańcy dzielnicy Manhattan wskazali swoje rekomendacje i propozycje zagospodarowania terenów na Osiedlu Sikorskiego. Efekty pracy zostały przekazane do Wydziału Inwestycji Miejskich oraz do projektantów, którzy opracowali aktualizację dokumentacji projektowej. 

Czytaj więcej

W ramach konsultacji mieszkańcy wskazali swoje rekomendacje i propozycje zagospodarowania skweru w dzielnicy Stary Gołonóg. 

Czytaj więcej

1 2 3 7

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony