Publikacje

Wnioski z analizy ciał konsultacyjnych i opiniodawczo-­doradczych na poziomie centralnym i regionalnym, powiatowym i gminnym. Raport [BEKS]

Rok publikacji: 2011
Autor: Artur Celiński

Raport będący częścią „Badania efektywności mechanizmów konsultacji społecznych” zawiera analizę funkcjonowania ciał konsultacyjnych i opiniodawczo-doradczych różnego szczebla, które w założeniu mają stanowić przedstawicielstwo środowisk pozarządowych i różnych grup interesu, współpracujące bezpośrednio i w sposób regularny z organami administracji publicznej. Zawiera on m.in. próbę odpowiedzi na pytanie o to, w jaki sposób istnienie takich instytucji wzmacnia dialog pomiędzy władzą a obywatelami. Tekst raportu powstał w oparciu o monografie 14 ciał konsultacyjnych koncentrujących swoją uwagę na różnorodnych obszarach aktywności pozarządowej. Osoby zainteresowane poszczególnymi monografiami prosimy o kontakt: partycypacja@stocznia.org.pl.

Pliki do pobrania


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony