Publikacje

How can government act to increase the well-being and happiness of children and young people in the UK? A report on two citizens’ juries: London and Edinburgh

Wydawca: Action for Children, New Economics Foundation
Rok publikacji: 2009

Raport podsumowujący realizację dwóch sądów obywatelskich, przeprowadzonych w 2009r. w Londynie i Edynburgu. W pierwszym wzięły udział dzieci i młodzież w drugom – rodzice. Przedmiotem obu procesów była dyskusja na temat rekomendacji w zakresie funkcjonowania usług publicznych, których odbiorcami są najmłodsi obywatele. W tekście można znaleźć nie tylko dokładny opis przebiegu i wnioski z dwóch konkretnych procesów, ale także ogólne informacje na temat metody sadów obywatelskich. Działania opisane w publikacji były częścią projektu „Backing the future: why investing in children is good for us all”, realizowanego przez brytyjskie organizacje Action for Children i The New Economics Foundation.

Pliki do pobrania


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony