Seminaria

Spotkanie nt. ewaluacji budżetu partycypacyjnego

19 lutego br. zorganizowaliśmy szkolenie poświęcone tematyce ewaluacji procesu budżetu partycypacyjnego. Jego uczestnikami byli przedstawiciele administracji z 7 miast, którzy chcieli pogłębić swoją wiedzę w tym obszarze.

Spotkanie prowadził Rafał Rudnicki, który w ,,Stoczni” zajmuje się badaniami ewaluacyjnymi i ma w swoim dorobku ewaluacje budżetu partycypacyjnego Gdyni i Krakowa. Spotkanie oparto na rozmowie, dla której szkieletem była prezentacja dostępna poniżej.

Spotkanie zorganizowano w ramach projektu ,,Laboratorium budżetu partycypacyjnego” realizowanego przez Fundację Pracownia Badań i Innowacji Społecznych ,,Stocznia” w partnerstwie ze Związkiem Miast Polskich i Institute of Governance and Public Policies przy Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

finansowanie EOG

Pliki do pobrania


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony