Zaczynamy 9. Forum Praktyków Partycypacji w Dąbrowie Górniczej!

Dziś zaczynamy 9. Forum Praktyków Partycypacji w Dąbrowie Górniczej, bądźcie z nami online! Będziemy transmitować spotkanie otwierające Forum oraz jedną sesję z każdego bloku. Możecie nas oglądać zarówno na Facebooku, jak i na stoczniowym kanale Youtube. Będzie ciekawie i różnorodnie!

To już 9. raz spotykamy się w gronie osób praktykujących partycypację w Polsce i nie tylko. Mamy wiele powodów do radości w związku z tym wydarzeniem!

Po pierwsze otwieramy Forum, podczas którego ok. 300 praktyczek i praktyków partycypacji z całej Polski będzie miała okazję wymieniać się doświadczeniami ze swoich działań na ponad 40 sesjach tematycznych.

Po drugie to spotkanie po długiej, bo aż dwuletniej, przerwie. I choć przez ten czas odbyły się dwa Fora on-line, to jednak to, że osobiście będziemy mogli się spotkać, zobaczyć i porozmawiać ma dla nas, zarówno jako organizatorów, ale także praktyków i praktyczek, wielką wartość. Po takiej przerwie czuje się to i wie się to jeszcze lepiej niż zawsze, że spotkania międzyludzkie są bardzo ważne!

Po trzecie, spotykamy się w Dąbrowie Górniczej! To samorząd, który ma duże zasługi na niwie partycypacji obywatelskiej, a jego reprezentanci i reprezentantki współtworzyli i uczestniczyli w Forach od ich początków (czyli niemal od zarania dziejów)! Dziękujemy za ugoszczenie tegorocznego Forum właśnie tutaj!

I wreszcie – dla tych osób, które nie miały możliwości dołączenia do nas przygotowaliśmy rozwiązanie! Będzie transmitować wybrane sesje na profilu FB Forum Praktyków Partycypacji i na YouTube Stocznia TV.  

Pierwszego dnia wydarzenia za pośrednictwem tych kanałów będzie można śledzić:

Drugiego dnia także będziemy transmitować sesje: 

Zapraszamy do uczestnictwa!

 

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

 

 

 

 

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony