Nowości na stronie | 6 września 2023 r.

Wydział partycypacji – webinar informacyjny

Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie „Wydział partycypacji” zapraszamy na bezpłatny webinar informacyjny. W trakcie tego spotkania opowiemy więcej o założeniach programu, wyjaśnimy kolejne etapy działań i odpowiemy na pytania.

Do udziału w programie zapraszamy organizacje pozarządowe, działające w obszarze partycypacji obywatelskiej, które chcą wzmocnić swoje kompetencje zarówno w zakresie funkcjonowania samej organizacji, jak i w zakresie prowadzenia przez nią działań partycypacyjnych. Trwający pierwszy nabór skierowany jest do organizacji (fundacji, stowarzyszeń, związków stowarzyszeń) zarejestrowanych w Polsce, które posiadają minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu aktywności społecznej, w szczególności partycypacji obywatelskiej w Polsce (również poza miejscowością, w której mieści się ich siedziba, w tym na obszarach peryferyjnych).

Zachęcamy do udziału w webinarze, który odbędzie się we wtorek, 12 września 2023 r. o godzinie 15:00 na platformie Zoom. Aby się zgłosić się na webinar i otrzymać link, prosimy o wypełnienie tego formularza.

Przypominamy, że nabór do programu trwa do 24 września 2023 r. do godz. 23:59. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie oraz w aktualności (link). Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami o programie (link), zasadami wsparcia (link) oraz formularzem zgłoszeniowym (link)

Planowany na początek 2024 roku drugi nabór będzie dla organizacji, które mają krótsze (co najmniej 2-letnie) doświadczenie w obszarze partycypacji obywatelskiej i chciałaby rozwijać się w tym obszarze. O dokładnych terminach naboru oraz webinaru będziemy informować w późniejszym terminie na stronie programu.

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer 500 142 994 lub mailowo: mbelinabrzozowska@stocznia.org.pl.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony