Szukasz kontaktów?

Regularnie współpracujemy z osobami zajmującymi się partycypacją obywatelską w całej Polsce. Jesteśmy również w kontakcie z międzynarodowymi organizacjami i grupami pracującymi w tym temacie. Jeśli szukasz informacji, kto i gdzie zajmuje się partycypacją (czy to w Twojej okolicy czy na świecie), zajrzyj w te miejsca:

  • kilka lat temu stworzyliśmy Bazę Praktyków Partycypacji, znajdziesz tam osoby zaangażowane w partycypację obywatelską, wymienisz się doświadczeniami, poprosisz o wsparcie lub zaprosisz do współpracy.
  • Co roku organizujemy Forum Praktyków Partycypacji, najczęściej jest to dwudniowe wydarzenie w czerwcu, na które zapraszamy praktyków i praktyczki partycypacji z całej Polski. Zobacz gdzie planujemy kolejne wydarzenie albo zapoznaj się z poprzednimi edycjami forum – znajdziesz tam opisy sesji oraz listę osób prowadzących takie spotkania. 

  • Wejdź na stroną budżetów obywatelskich, znajdziesz tam mapę budżetów w Polsce, poznasz bliżej konkretne procesy i znajdziesz kontakty do osób zajmujących się tą metodą.
  • A może szukasz kontaktów z zagranicy? Zobacz listę międzynarodowych stron internetowych, które są poświęcone partycypacji obywatelskiej lub jej poszczególnym technikom.

Nie może tutaj też zabraknąć kontaktu do nas :) Napisz do nas, jeśli chcesz zaangażować się w nasze działania, interesuje Cię współpraca z Fundacją Stocznia czy szukasz wsparcia w prowadzeniu procesu partycypacyjnego.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony