7. Forum
1–2 października 2020 r.
Warszawa

O Forum Praktyków Partycypacji

Zapraszamy na 7. Forum Praktyków Partycypacji, które odbędzie się w formule on-line 1–2 października 2020 roku!

Forum Praktyków Partycypacji to cykliczne wydarzenie przeznaczone dla osób aktywnie zaangażowanych w tematykę partycypacji obywatelskiej. Kierujemy je do każdego, kto posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji różnych procesów partycypacyjnych (lub kto pragnie je zdobyć i rozwijać), chce nawiązać nowe kontakty i poruszyć bardziej skomplikowane problemy.

Co roku organizując Forum, chcemy umożliwić praktykom i praktyczkom partycypacji poznanie innych osób zajmujących się tą tematyką, stworzyć przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń oraz wzajemnego poszerzania wiedzy. Chcemy przyczyniać się do poprawy jakości procesów partycypacyjnych w Polsce oraz utworzenia środowiska osób zajmujących się partycypacją, wspierających się merytorycznie i wzajemnie motywujących.

Więcej szczegółów na temat najbliższego Forum podamy niebawem, a tymczasem zachęcamy do zobaczenia, jak wyglądało nasze poprzednie spotkanie.

Zobacz program

Forum w skrócie

6 edycji

w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Trójmieście!

praktycy i praktyczki partycypacji

z urzędów, organizacji i firm, urbaniści, architekci, projektanci, aktywiści

2 dni

wypełnione partycypacją

wspólnie stworzony program

sesje śniadaniowe, warsztaty, festiwal porażek, wymiana doświadczeń, spacery i wycieczki, imprezy wieczorne

Poprzednie edycje

6. Forum Praktyków Partycypacji
W 2019 roku odwiedziliśmy Trójmiasto, pierwszy dzień spędzając w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku i Operze Leśnej w Sopocie, a drugi – w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
5. Forum Praktyków Partycypacji
W 2018 roku spotkaliśmy się we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Wydarzenie współorganizował Urząd Miejski Wrocławia i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.
4. Forum Praktyków Partycypacji
W 2017 roku Forum odbyło się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tym razem wydarzenie organizowaliśmy we współpracy z Miastem Lublin.
3. Forum Praktyków Partycypacji
W 2016 roku już po raz trzeci praktycy i praktyczki partycypacji z całej Polski spotkali się w Warszawie. Forum współorganizowała z nami Fundacja im. Stefana Batorego.
2. Forum Praktyków Partycypacji
W 2015 roku spotkaliśmy się w Marzycielach i Rzemieślnikach w Warszawie. Forum współorganizowała z nami Fundacja im. Stefana Batorego.
1. Forum Praktyków Partycypacji
Pierwsze Forum odbyło się w 2014 roku w Warszawie. Zorganizowaliśmy je w ramach projektu „Kurs – Partycypacja!” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE i ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.
Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.