Aktualności

Filmowe podsumowanie Forum
11. Forum Praktyków Partycypacji już za nami, ale dla wszystkich, którzy chcieliby wrócić do niego pamięcią, mamy filmowe podsumowanie tych dwóch dni. Zapraszamy do oglądania!
“Zawsze będzie o czym rozmawiać” – 11. edycja Forum Praktyków Partycypacji za nami
18 i 19 marca Kraków stał się centrum inspirujących dyskusji i niebanalnych rozwiązań dotyczących włączania obywateli i obywatelek w decydowanie o wspólnych sprawach.
Zmiana miejsca Forum
Ze względów organizacyjnych, niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia, przenosimy Forum do Centrum Kongresowego ICE Kraków. To znaczy, że spotkamy się nad samą Wisłą, z widokiem na rzekę i Wawel! :) 
Ruszamy z zapisami na Forum!
Otwieramy zapisy na 11. Forum Praktyków Partycypacji w Krakowie.
Zgłoś swój pomysł na sesję lub wydarzenie towarzyszące Forum
Rozpoczęliśmy pracę nad programem 11. Forum Praktyków Partycypacji. Pomóżcie nam go stworzyć!
W 2024 roku zapraszamy do Krakowa!
11. Forum Praktyków Partycypacji odbędzie się 18–19 marca 2024 roku w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych w Krakowie.
Za nami 9. Forum Praktyków Partycypacji!
Za nami już 9. Forum Praktyków Partycypacji! Przez dwa dni w Dąbrowie Górniczej spotkało się około 300 uczestników i uczestniczek z całej Polski, z niemal 60 miejscowości. Program wydarzenia, stworzony razem z praktykami i praktyczkami partycypacji obywatelskiej, składał się z ponad 40 sesji tematycznych. 
Podsumowanie Forum
Zakończyło się 8. Forum Praktyków Partycypacji, drugi raz w historii odbywające się w formule on-line. Ponad 30 godzin spotkań, 21 różnych wydarzeń oraz dziesiątki uczestników i uczestniczek z całej Polski i zagranicy. Zapraszamy na krótkie podsumowanie!
Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.