Aktualności

Ruszamy z zapisami na Forum!
Otwieramy zapisy na 11. Forum Praktyków Partycypacji w Krakowie.
Zgłoś swój pomysł na sesję lub wydarzenie towarzyszące Forum
Rozpoczęliśmy pracę nad programem 11. Forum Praktyków Partycypacji. Pomóżcie nam go stworzyć!
W 2024 roku zapraszamy do Krakowa!
11. Forum Praktyków Partycypacji odbędzie się 18–19 marca 2024 roku w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych w Krakowie.
Za nami 9. Forum Praktyków Partycypacji!
Za nami już 9. Forum Praktyków Partycypacji! Przez dwa dni w Dąbrowie Górniczej spotkało się około 300 uczestników i uczestniczek z całej Polski, z niemal 60 miejscowości. Program wydarzenia, stworzony razem z praktykami i praktyczkami partycypacji obywatelskiej, składał się z ponad 40 sesji tematycznych. 
Podsumowanie Forum
Zakończyło się 8. Forum Praktyków Partycypacji, drugi raz w historii odbywające się w formule on-line. Ponad 30 godzin spotkań, 21 różnych wydarzeń oraz dziesiątki uczestników i uczestniczek z całej Polski i zagranicy. Zapraszamy na krótkie podsumowanie!
Nagrania z sesji
Nie było Cię na którymś ze spotkań w ramach Forum? Nic straconego! W programie, przy opisach sesji, umieściliśmy linki do nagrań.
Ruszamy z zapisami na Forum!
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na 8. Forum Praktyków Partycypacji – coroczne wydarzenie dla osób zajmujących się partycypacją obywatelską!
Znamy ramowy program Forum
Przed nami ponad 20 sesji o partycypacji obywatelskiej, w tym: wieczorne wydarzenie poprzedzające Forum, warsztaty, sesje kalejdoskopowe i festiwal porażek (który powraca po kilku latach). Spotkania poprowadzą zagraniczni goście i osoby z polskich samorządów i organizacji.
Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.