Wiadomości | 10 marca 2016 r.

Wymyśl sesję na 3. Forum Praktyków Partycypacji

Wraz z poczatkiem marca rozpoczęły się prace nad programem 3. Forum Praktyków Partycypacji. Szczególny charakter tego wydarzenia polega na tym, że daje ono możliwość współtworzenia elementów programu przez uczestników. Właśnie uruchomiony został specjalny internetowy formularz do zbierania pomysłów na sesje oraz wydarzenia. Będzie aktywny do 31 marca.

Formularz dostępny jest pod TYM linkiem. Zachęcamy do zgłaszania własnych pomysłów na sesje lub wydarzenia towarzyszące Forum!

***

Wydarzenie, gromadzące osoby na co dzień zajmujące się partycypacją obywatelską odbędzie się w dniach 2-3 czerwca w Marzycielach i Rzemieślnikach, Domu Innowacji Społecznych (Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy) przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

3. FPP organizowane będzie przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w partnerstwie z Fundacją im. S. Batorego oraz grupą kontrybutorów, składającą się z instytucji, organizacji i urzędów z całej Polski. Są wśród nich: Pole Dialogu, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, Pracownia Obywatelska, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Stabilo, Engage Warsaw, FISE, Urząd miasta Łodzi, Stowarzyszenie Topografie, Fundacja Napraw Sobie Miasto, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę, Stowarzyszenie OdBlokuj, Fundacja SocLab oraz Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na facebooku. Wkrótce uruchomiona zostawnie także strona wydarzenia. Inspiracją mogą być poprzednie edycje, dostępne pod linkiem.

Forum Praktyków Partycypacji to jedno z tzw. forów tematycznych, które odbywają się w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego ze funduszy EOG.

Powiązane artykuły:


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony