Szukasz inspiracji?

Ciekawią Cię przykłady działań partycypacyjnych? Chcesz wiedzieć więcej o takich procesach w Polsce i na świecie? A może chcesz poczytać o konkretnych technikach partycypacji? Myślimy, że te miejsca mogą być dla Ciebie ciekawe:

  • przeczytaj o przykładach procesów partycypacyjnych z Polski i z zagranicy, znajdziesz tam informacje o budżetach lokalnych, pracowaniu nad strategiami rozwoju i konsultowaniu dokumentów czy o działaniach sąsiedzkich.
  • Zobacz listę międzynarodowych stron internetowych, które są poświęcone partycypacji obywatelskiej lub jej poszczególnym technikom.
  • Poznaj różne techniki i narzędzia, które pomagają w przeprowadzaniu procesów partycypacyjnych – znajdziesz tam informacje o zasobach (finansowych, czasowych, osobowych), których potrzebują i dowiesz się czemu poszczególne techniki służą najlepiej.
  • Zajrzyj do naszej biblioteki, gromadzimy tam najważniejsze publikacje w temacie partycypacji, możesz zobaczyć co ostatnio zostało opublikowane lub poszukać tekstów na tematy, które najbardziej Cię interesują.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co my robiliśmy i robimy, zajrzyj do naszych projektów na stronie Fundacji Stocznia, której jesteśmy częścią :)


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony