Wiadomości | 26 września 2016 r.

Konferencja „Design thinking w partycypacji” – już 24.10 w Warszawie

Zapraszamy na seminarium poświęcone tematyce design thinking w partycypacji obywatelskiej. Wydarzenie organizowane jest przez engage warsaw i „Stocznię” 24 października w Warszawie. Spotkanie przeznaczone będzie dla osób, które na co dzień zajmują się działaniami włączającymi mieszkańców w procesy decyzyjne – pracowników administracji publicznej, przedstawicieli organizacji pozarządowych czy aktywistów. 

Seminarium będzie składało się z dwóch części – w pierwszej prezentowane będą przykłady działań wykorzystujących metody design thinking z Gdyni, Zakopanego, Łodzi i Warszawy. W drugiej – będzie możliwość spróbowania własnych sił podczas warsztatów pokazujących konkretne rozwiązania projektowe. W trakcie wydarzenia, razem z uczestnikami, przeprowadzimy także jeden z etapów projektowania partycypacyjnego, by w praktyce wypróbować narzędzia design thinking.

Organizatorami wydarzenia są engage warsaw i Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, a partnerami – Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom innowacji społecznych oraz Laboratorium Innowacji Społecznych z Gdyni.

Termin: 24.10.2016

Miejsce: Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25 (III piętro), Warszawa

Rejestracja: Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Niestety, nie udało nam się uzyskać dofinansowania na to spotkanie, w związku z tym, by pokryć podstawowe koszty związane z wydarzeniem (catering, materiały warsztatowe, koszty administracyjne), wymagane będą opłaty od uczestników w wysokości 95,01 zł  Rejestracja rozpocznie się 27 września i potrwa do 9 października.

Program dostępny jest na stronie wydarzenia: http://partycypacjaobywatelska.pl/design-thinking-w-partycypacji/

 

KONTAKT:

Maria (Nowak) Jagaciak: mjagaciak@stocznia.org.pl, tel: 22-100-55-94

Agnieszka Sikorska: agnieszka@engagewarsaw.pl

logosy

Powiązane artykuły:


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony