Nowości na stronie | 30 marca 2016 r.

Już jest broszura podsumowująca seminarium o partycypacji w instytucjach kultury (19.02)

Dlaczego pracownicy domu kultury zachęcali mieszkańców do ubrudzenia się farbą? Czy w muzeum wszystko wolno? Co jest najważniejsze w rozpoczynaniu działań partycypacyjnych w instytucjach kultury? I dlaczego warto je prowadzić? O tych i wielu innych kwestiach rozmawialiśmy 19 lutego podczas seminarium “W poszukiwaniu różnych form partycypacji w instytucjach kultury”. Dziś zapraszamy do lektury broszury podsumowującej to wydarzenie!

W broszurze znajdziecie m.in. zebrane najważniejsze wnioski z wystąpień i warsztatów, a także listę polecanych publikacji. Polecamy wszystkim zainteresowanym i mamy nadzieję, że o partycypacji w instytucjach kultury będzie słychać coraz więcej.

Publikację można pobrać TUTAJ.

Seminarium było częścią projektu „Mieszkańcy w (o)środku kultury” realizowanego przez Fundację „Stocznia” w partnerstwie z Białołęckim Ośrodkiem Kultury w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG, a organizowane było przy współpracy z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m. st. Warszawy.

logotypy_seminarium

Powiązane artykuły:


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony