Przestrzeń Praktyków Partycypacji | 16 września 2022 r.

Zapisz się na RFPP w Łodzi!

Jak pewnie się już domyślacie, jesień jest dla nas czasem pełnym wrażeń! W poniższych aktualnościach znajdziecie informacje o spotkaniu WSPÓLNIE dla młodych działaczy i działaczek w Warszawie (1-2.10.22) i RFPP w Białymstoku (20.10.22). Tym razem chcemy się z Wami podzielić programem Regionalnego Forum Praktyków Partycypacji w… Łodzi! Zapraszamy na nie osoby z województwa łódzkiego i okolic, zarówno te doświadczone, jak i stawiające swoje pierwsze kroki w obszarze partycypacji obywatelskiej. Zapisy trwają do 16 października, a samo wydarzenie odbędzie się 27.10 w łódzkiej Fabryce Aktywności Miejskiej. 

Więcej informacji, w tym program oraz formularz zgłoszeniowy, na stronie www.partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/lodz/.

Regionalne Fora Praktyków Partycypacji (RFPP) to całodzienne spotkania podczas których osoby działające w obszarze partycypacji obywatelskiej w danym regionie mają okazję do wymiany doświadczeń, poznania dobrych praktyk, przedyskutowania istotnych wyzwań związanych z angażowaniem mieszkanek i mieszkańców w kształtowanie ich otoczenia i polityk lokalnych.

Na wydarzenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 16 października. Zapraszamy!

 

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, a jego partnerem jest Fabryka Aktywności Miejskiej w Łodzi.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony