Za nami kolejne dwa Regionalne Fora Praktyków Partycypacji

W ciągu dwóch dni – 20 października w Białymstoku i 27 października w Łodzi, spotkaliśmy się z prawie 160 prakty(cz)kami partycypacji z województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i łódzkiego! Ogromnie się cieszymy z tych dwóch, niezwykle intensywnych spotkań, podczas których osoby z regionu – pracujące zarówno w urzędach, organizacjach pozarządowych czy oddolnie angażujące się w partycypacyjne inicjatywy – mogły się poznać, wymienić doświadczeniami i pomysłami. Poznaliśmy osoby z dużych miast, miasteczek czy wsi, które pracują w partycypacji od lat lub stawiają w tym obszarze pierwsze kroki. Bardzo dziękujemy za Państwa aktywność! I za niezwykłą gościnę obu miast! Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowych z obu dni :)

20 października spotkaliśmy się w Białymstoku z prawie 70 prakty(cz)kami z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. To wydarzenie odbyło się dzięki współpracy z Fundacją SocLab, a jego partnerem było Miasto Białystok. Tydzień później, 27 października, byliśmy za to w Łodzi, gdzie we współpracy z Centrum OPUS, udało nam się spotkać z prawie 90 osobami z bardzo różnorodnych części województwa łódzkiego! Partnerem wydarzenia była Fabryka Aktywności Miejskiej i Miasto Łódź. 

Relacja zdjęciowa z RFPP w Białymstoku

Relacja zdjęciowa z RFPP w Łodzi

Kolejne spotkanie odbędzie się w Szczecinie 17 stycznia. Po nim zorganizujemy jeszcze dwa Regionalne Fora, ich miejsca zdradzimy nieco później ;) Aktualności dotyczące nadchodzących Regionalnych Forów Praktyków Partycypacji na bieżąco umieszczamy na stronie partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne.

Oba wydarzenia były realizowane z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony