Wystawa z okazji 10-lecia Forum Praktyków Partycypacji

Za nami 10 edycji Forum Praktyków Partycypacji! Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy specjalną wystawę, którą po raz pierwszy zaprezentowaliśmy podczas naszego ostatniego spotkania w Bydgoszczy.

Przez 10 lat mieliśmy okazję spotykać się i rozmawiać na wiele tematów i w różnorodnych sceneriach. Spotykaliśmy się w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Lublinie, Dąbrowie Górniczej, a także – covidowo – w internecie. W tym czasie wiele się w Polsce zmieniło, zmieniła się partycypacja, zmienili się też praktycy i praktyczki. Wystawa podróż w przeszłość – dzięki zdjęciom i wypowiedziom praktyków i praktyczek chcemy wrócić do poprzednich edycji Forum i przypomnieć sobie, co ważnego wydarzyło się w partycypacji w ostatnich latach. Ale wybiegamy też myślami w przyszłość, szukając odpowiedzi na pytanie, w jakiej kondycji znajduje się dziś partycypacja i jak zmieniać się będzie w kolejnych latach.

Na potrzeby opracowania wystawy głos zabrali: Sylwia Betlej, Piotr Choroś, Weronika Czyżewska-Waglowska, Piotr Drygała, Piotr Frączak, Zofia Komorowska, Agnieszka Maszkowska, Borys Martela, Olga Napiontek, Justyna Piwko, Anna Petroff-Skiba, Monika Słotwińska-Łychota, Ewa Stokłuska, Joanna Suchomska, Kuba Wygnański oraz Krzysztof Ziental.

Autor zdjęć: Wojtek Radwański
Opracowanie treści: Kacper Lubiewski, Jan Wiśniewski
Projekt graficzny: Jerzy Parfianowicz
Współpraca: Agata Bluj, Anna Stratenwerth

Kliknij w poniższy obrazek, żeby zobaczyć wystawę

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony