Wiadomości | 2 sierpnia 2019 r.

Ogólnopolskie Forum Pełnomocników ds. współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi

We wrześniu w Dąbrowie Górnicze odbędzie się 12. spotkanie urzędników samorządowych zajmujących się współpracą międzysektorową. Forum ma być przestrzenią do wymiany doświadczeń i wspólnego zastanowienia się, w jaki sposób efektywniej wykorzystywać narzędzia i formy współpracy z organizacjami społecznymi. 

Tegoroczne Forum będzie poświęcone kwestiom istotnym z punktu widzenia trzeciego sektora, w tym np. zmianom rozporządzeń dotyczących wzorów ofert, umów i sprawozdań dotacyjnych, a także zagadnieniom związanym z sytuacją organizacji pozarządowych z perspektywy samorządu. W czasie spotkania podjęty zostanie również wątek tzw. deklaracji gdańskich ogłoszonych i podpisanych podczas obchodów Święta Wolności i Solidarności (można o nich przeczytać tutaj).

 

Kiedy? 20 września 2019 r.

Gdzie? Pałac Kultury Zagłębia (pl. Wolności 1) w Dąbrowie Górniczej

 

Organizatorami Forum są: Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, Związek Miast Polskich, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

 

Źródło informacji: www.miasta.pl

Fot. www.facebook.com/PalacKulturyZaglebia


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony