Newsletter – potwierdzenie

Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter z informacjami o nowościach na portalu oraz ciekawych działaniach dotyczących procesów partycypacyjnych w Polsce i na świecie, zapisz swój adres e-mail w naszej bazie.

Pola z gwiazdką (*) są obowiązkowe.

 

Imię*

Nazwisko*

Adres e-mail*

Organizacja/instytucja/firma

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie na potrzeby związane z wysyłką newslettera Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.*

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” z siedzibą w Warszawie (00-277) przy pl. Zamkowym 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje prawo dostępu do ich treści, a także do ich poprawienia i usunięcia oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony