Wiadomości | 9 maja 2016 r.

GovJam – warsztaty projektowania usług publicznych metodą design thinking pod koniec maja w Warszawie

Pod koniec maja w Warszawie zorganizowany zostanie GovJam – czyli intensywne, kreatywne warsztaty dla osób chcących projektować usługi dla sektora publicznego metodą service design. To już druga edycja wydarzenia realizowanego przez organizację Engage Warsaw. Zgłoszenia na wydarzenie trwają do 20 maja.

Jak reklamują wydarzenie organizatorzy „czekają nas 24 godziny bardzo intensywnego wysiłku – nie tylko koncepcyjnego. Będzie twórczo, niestandardowo, inspirująco i efektywnie”. Podczas wydarzenia będzie można z jednej strony posłuchać o metodologii Service Design, z drugiej – a może przede wszystkim – spotkać „ludzi zapalonych ideą poprawiania przestrzeni publicznej w szerokim znaczeniu tego pojęcia”.

GovJam odbędzie się w Muzeum Warszawskiej Pragi, w dniach 31.05 (godz. 17.30-21.30)  – 01.06 (godz 9.00 – 17.30).

Udział w warsztacie wiąże się jedynie z opłatą na pokrycie kosztów materiałów do pracy i wyżywienia i wynosi 80 zł. Zarejestrować można się przez internetowy formularz (dostępny tutaj), zgłoszenia przyjmowane będą do 20 maja. Organizatorzy do udziału zapraszają przede wszystkim pracowników różnych instytucji publicznych, ale też wszystkich zainteresowanych działaniem w sferze publicznej. Pierwszeństwo będą miały osoby, które nie brały udziału w pierwszym Jamie.

Najświeższe informacje dostępne są za pomocą facebooka.

Powiązane artykuły:


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony