Czerwiec z wydarzeniami on-line dla praktyków i praktyczek partycypacji

To będzie pierwszy od 7 lat raz, gdy na przełomie maja i czerwca nie zapraszamy na Forum Praktyków Partycypacji. Wydarzenie zostało przeniesione na październik. W zamian proponujemy serię spotkań on-line dotyczących spraw, którymi dziś żyjemy (a przynajmniej znaczna część z nas). Będą klasyki znane z Forum i nowe jeszcze nieprzetestowane formuły. Zapraszamy na ZOOM Praktyków Partycypacji – start już 8 czerwca!

Przed nami 5 ciekawych sesji:

  • Czy warto umierać za budżet obywatelski? O lekcjach wyniesionych z czasów pandemii i dwóch lat obowiązywania przepisów ustawowych o BO,
  • Dlaczego słowo warsztat odstrasza, czyli jak skutecznie zapraszać do partycypacji,
  • Ramy dialogu. Regulaminy konsultacji w polskich miastach,
  • Przerwa kawowa, czyli różne (i luźne) praktyków rozmowy,
  • Partycypacja w czasach zarazy – przykłady działań włączających mieszkańców we współdecydowanie w czasach izolacji.

Szczegółowe opisy wszystkich sesji znajdziecie na stronie Forum Praktyków Partycypacji. Swój udział w sesjach możecie zgłosić, korzystając z tego formularza.

ZOOM Praktyków Partycypacji realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony