Przestrzeń Praktyków Partycypacji | 21 września 2022 r.

Zgłoś swój pomysł na sesje Regionalnego Forum Praktyków Partycypacji w Szczecinie

Podczas, gdy przygotowania nad październikowymi Regionalnym Forami Praktyków Partycypacji w Białymstoku i Łodzi trwają pełną parą, śpieszymy z informacją, że 8 listopada wspólnie z Stowarzyszeniem Edukacyjno-Artystycznym OSWAJANIE SZTUKI organizujemy RFPP w Szczecinie! Spotkanie odbędzie się w Domu Skandynawskim. Jest skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanki z województwa zachodniopomorskiego i jego okolic. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania w obszarze partycypacji obywatelskiej.

Zapraszamy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu. Zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Zgłaszanie pomysłów na sesje i zapisy

Zapisy na Forum w Szczecinie będą miały miejsce w październiku, jednak już teraz możecie zgłosić swoje pomysły na sesje na wydarzeniu przez ten formularz. Pomysły prosimy przesyłać do 30 września.

Program wydarzenia i zapisy będą ogłosimy w październiku – będziemy o tym oczywiście szeroko informować!

 

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony