Wiadomości | 25 lutego 2016 r.

Zapraszamy na wiosenne szkolenia w ramach akcji „Masz Głos, Masz Wybór”

Szkolenia regionalne w akcji „Masz Głos, Masz Wybór” to nowa propozycja dla uczestników, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i kompetencje, aby móc lepiej i skuteczniej działać na rzecz swojej społeczności lokalnej. Już w marcu szereg szkoleń odbędzie się w kilku miastach w Polsce, na które tym razem zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko uczestników akcji.

Szkolenia poświęcone będą bardzo różnej tematyce: od prowadzenia diagnozy lokalnej, przez ewaluacje swoich działań, po omówienie instrumentów jakie posiadają mieszkańcy aby wpływać na kształt budżetu gminnego. Będzie można porozmawiać ze specjalistami i specjalistkami, a także poznać innych uczestników akcji ze swojego regionu.

Daty, miejsca, tematy spotkań oraz ich opisy są dostępne na stronie: http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/szkolenia-regionalne-2016/

Aby się zgłosić na szkolenie wystarczy do 7 MARCA wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jest możliwość otrzymania zwrotu kosztów dojazdu.

Stocznia jest partnerem Fundacji im. Stefana Batorego w tegorocznej edycji akcji „Masz Głos, Masz Wybór”. Jesteśmy opiekunem zadania „Lepsze Instytucje”, o którym więcej można przeczytać na stronie: http://www.maszglos.pl/personal/groups/lepsze-instytucje/


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony