Zapraszamy na 11. Forum Praktyków Partycypacji!

Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane we włączanie mieszkańców i mieszkanek w procesy decyzyjne, które chciałyby rozwinąć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniami i poznać ciekawe osoby ze świata partycypacji, na 11. Forum Praktyków Partycypacji! Spotkajmy się już 18–19 marca w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych w Krakowie.

Pomóżcie nam stworzyć program Forum

Rozpoczęliśmy właśnie pracę nad programem 11. Forum Praktyków Partycypacji. Zachęcamy do wsparcia nas w wymyślaniu tematów sesji, wydarzeń towarzyszących i kształtu całego Forum.

Macie pomysł na sesję? Wiecie, kto świetnie ją poprowadzi? A może chcecie nam podpowiedzieć, co jeszcze powinno pojawić się w programie? Na pomysły czekamy do końca stycznia, przyjmujemy je poprzez ten formularz: https://forms.gle/mzH8haDViHTTFVnu5.

11. Forum Praktyków Partycypacji realizujemy w partnerstwie z Urzędem Miasta Krakowa z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony