Wiadomości | 2 sierpnia 2017 r.

XV Samorządowe Forum Kapitału i Finansów w Katowicach, 5-6 października

1300 uczestników, 300 paneli i ponad 500 ekspertów – Katowice będą gościć w dniach 5-6 października XV. edycję Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Wśród paneli pojawią się też wątki związane z partycypacją obywatelską.

Piętnasta edycja Forum obejmie aż 15 równoległych konferencji. Na program składa się ponad 90 paneli i debat, w ramach różnych ścieżkek tematycznych, w tym kilku interesujących dla środowiska praktyków partycypacji: „Miasto Przyszłości”, „Innowacje w rozwoju obszarów wiejskich”, „Jakość życia seniorów”, „Strategie zrównoważonej mobilności w miastach” czy„Mieszkalnictwo i rewitalizacja”. Poszczególne tematy będą podzielone na bloki programowe dotyczące najważniejszych, bieżących problemów dotykających samorządy.

Ramowy program można przejrzeć tutaj: http://www.samorzadoweforum.pl/program.

Program wydarzenia budowany jest w oparciu o różne wyzwania, trendy i problemy samorządów, ale może być interesujący dla dużo szerszego grona. Forum przeznaczone jest więc dla samorządów terytorialnych, skarbników, sekretarzy, radnych, ekspertów i praktyków, przedstawicieli administracji państwowej ale także osób ze świata biznesu, kultury, NGO i mediów.

Organizatorem wydarzenia jest Municipium SA – wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA oraz miesięczników „Wspólnota Mieszkaniowa” i „Pracownik Samorządowy” a współgospodarzem Forum jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Miasto Katowice.

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem: http://www.samorzadoweforum.pl/images/pdf/karty/Karta-zgloszenia-XVSFKiF.pdf

O wydarzeniu można przeczytać tutaj: http://www.samorzadoweforum.pl/


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony