Wiadomości | 1 kwietnia 2019 r.

„Wyłącz ego. Zrozum drugiego” – szkolenie z facylitacji dialogu

„Wyłącz ego. Zrozum drugiego” to intensywne 5-dniowe szkolenie z rozwiązywania konfliktów metodą opartą na dialogu opracowaną przez norweski ośrodek Nansen Center for Peace and Dialogue. W dniach 6-10 maja 2019 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja szkolenia. Zgłoszenia udziału można przesyłać do 15 kwietnia 2019 roku.

Podobnie jak w poprzednich edycjach do udziału w szkoleniach organizatorzy zapraszają osoby, które aktywnie działają na rzecz społeczności lokalnych – w ramach fundacji, stowarzyszeń czy innych organizacji. Dzięki nowym umiejętnościom uczestnicy i uczestniczki szkolenia będą mogły pomóc swojemu otoczeniu rozwiązywać konflikty poprzez dialog oparty na poszanowaniu różnic i otwartości na drugiego człowieka.

Uczestnicy pierwszej edycji szkoleń „Wyłącz ego. Zrozum drugiego”

Co trzeba wiedzieć?

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale po stronie uczestników jest zapewnienie sobie dojazdu i noclegów w Warszawie. W wyjątkowych sytuacjach organizatorzy mogą zapewnić nocleg w hotelu.

Szkolenie będą prowadzić eksperci z Nansen Center for Peace and Dialogue w języku angielskim. Dlatego ważne jest, by uczestnicy komunikowali się po angielsku, ale nie jest wymagana biegłość językowa.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu można wysyłać do 15 kwietnia poprzez ten formularz.

Organizatorzy

Inicjatywa „Wyłącz ego. Zrozum drugiego” jest prowadzona przez Fundację Orange Polska w partnerstwie z norweskim Nansen Center oraz rodzimymi organizacjami, między innymi: CSRinfo, Fundacją Szkoła Liderów, Laboratorium Więzi, ThinkTank i Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Więcej informacji

Wszystkie szczegóły dotyczące inicjatywy, szkoleń i rekrutacji można znaleźć na stronie zrozumdrugiego.pl.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony