Wiadomości | 26 stycznia 2022 r.

Wydarzenie i przewodnik o partycypacyjnych platformach on-line

Jakie są najlepsze narzędzia cyfrowe do wspierania partycypacji społecznej online? W jaki sposób można wspierać uczestnictwo online? Na te pytania odpowiada międzynarodowa sieć People Powered, która przygotowała przegląd 27 platform pod kątem ich efektywności w działaniach partycypacyjnych. Tekst będzie dostępny w przyszłym tygodniu, a jego premierze towarzyszy wydarzenie (1.02), na które można się zarejestrować.

Przewodnik (jest już dostępny pod tym linkiem) oferuje przegląd przydatnych platform, które ułatwiają cyfrowe uczestnictwo. Będą w nim informacje o tym kiedy używać konkretnych narzędzi i jak najlepiej dobrać je do grupy docelowej lub projektu. Autorzy i autorki zestawienia przedstawiają ranking tych platform, porównując między innymi ich koszt i wymagania techniczne. Z okazji publikacji przewodnika, sieć People Powered organizuje wydarzenie, na które zostali zaproszeni liderzy i liderki partycypacji online z całego świata.

Kiedy odbędzie się wydarzenie inauguracyjne? 1 lutego, godz. 18.00 (czasu polskiego)

Jak się zgłosić? Wypełniając formularz na tej stronie. Spotkanie odbędzie się po angielsku, ale zgłaszając swój udział, można poprosić organizatorów o tłumaczenie na język polski.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z International Republican Institute, bezpartyjną organizacją non-profit, która promuje demokrację na całym świecie.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony