Wiadomości | 2 lutego 2022 r.

Weź udział w warsztatach o przyszłości Europy

Grupa Renew Europe z Parlamentu Europejskiego, we współpracy z organizacją Democratic Society, zaprasza na jednodniowe warsztaty online na temat przyszłości Europy. Spotkanie odbędzie się 12 lutego, a uczestnicy i uczestniczki są zaproszeni do rozmowy na trzy tematy wybrane jako najważniejsze priorytety dla Unii Europejskiej na najbliższe 70 lat przez ponad 600 osób z całej Unii.

Tematy wybrane do dyskusji: zmiana klimatu, demokracja i praworządność oraz silniejsza Unia Europejska na świecie, zostały wypracowane przez głosowanie w ramach pierwszej tury rozmów o przyszłości Europy przez wybranych mieszkańców i mieszkanki Unii Europejskiej. Teraz, Renew Europe, zaprasza do drugiej tury rozmów o tych trzech wybranych priorytetach. Zgłosić może się każda osoba, która chce porozmawiać o przyszłości Unii Europejskiej. W ramach warsztatów odbędzie się między innymi głosowanie dotyczące najważniejszych wątków w obrębie powyższych tematów. Podobne warsztaty i głosowania odbędą się w całej Europie. Na koniec spotkania dołączy również reprezentantka grupy Renew Europe. Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.

Kiedy? Spotkanie odbędzie się 12 lutego online, w godzinach 9:00-18:30

Jak się zgłosić? Wypełniając formularz zgłoszeniowy

Można również wziąć udział w konsultacjach dotyczących rozwoju Unii Europejskiej, dzieląc się swoim zdaniem i pomysłami na stronie Renew Europe.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony