Wiadomości | 10 grudnia 2018 r.

Udział organizacji obywatelskich w tworzeniu prawa miejscowego – warsztaty

Dziś ostatni dzień zgłoszeń na warsztaty dotyczące udziału organizacji pozarządowych w procesie stanowienia prawa miejscowego. W imieniu organizatorów wydarzenia – INPRIS – Instytut Prawa i Społeczeństwa – zapraszamy! Warsztaty odbędą się 12 grudnia (środa) w Warszawie.

W planie warsztatów są m.in. takie tematy jak: zasady tworzenia i system źródeł prawa miejscowego oraz dobre i złe przykłady praktyk stanowienia i konsultowania prawa miejscowego. Poprowadzą je eksperci INPRIS: Krzysztof Izdebski i dr Tomasz Zalasiński, z którymi w ostatniej części warsztatów będzie można odbyć indywidualne konsultacje. 

Zgłoszenia na warsztaty można przesyłać do 10 grudnia 2018 r. na adres mejlowy joanna.gadek@inpris.pl, wpisując w temacie mejla „Prawo miejscowe – Warszawa”, a w treści następujące dane: imię i nazwisko, adres mejlowy, telefon kontaktowy, miejscowość i nazwa organizacji. 

Kiedy? 12 grudnia 2018 roku, godz. 9.30–16.00

Gdzie? Centrum Szpitalna, ul. Szpitalna 5/5, Warszawa

***

Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Organizacje współtworzą dobre prawo lokalnie” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018. 

***

Źródło informacji: facebook.com.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony