Wiadomości | 25 sierpnia 2015 r.

Trwają zapisy na konferencje ,,Daje efekt”!

Konferencja o  metodzie service design w projektowaniu usług publicznych odbędzie się 29 września w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Engage Warsaw, a ,,Stocznia” partnerem merytorycznych. Zachęcamy do zapoznania z programem i oczywiście do zapisywania się!

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną różne doświadczenia związane z  service designem polskich instytucji i samorządów, a także zorganizowane zostaną sesje networkingowe umożliwiające wymianę doświadczeń z ekspertami w dziedzinie projektowania usług. Możliwe będzie również uzyskanie indywidualnych konsultacji działań, które chcielibyście Państwo podjąć lub obecnie prowadzicie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym  programem, który dostępny jest na stronie internetowej konferencji.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych podnoszeniem jakości usług publicznych, a w szczególności  osób pracujących w instytucjach publicznych oraz samorządach i tworzących ofertę ich usług. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację. Ta możliwa jest tutaj.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony