Wiadomości | 4 marca 2019 r.

Trwają zapisy do 2. edycji „Dialogu w praktyce”

Komitet Dialogu Społecznego rozpoczął nabór do kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Dialog w praktyce”. Jego celem jest zwiększanie jednej z najważniejszych społecznych kompetencji, jaką jest dialog. W ramach projektu odbędą się warsztaty skierowane do osób aktywnych społecznie, zawodowo czy publicznie chcących promować i modelować kulturę pokojowego dialogu.

– Dialog, choć niedoceniany, może być ważnym elementem poszanowania godności ludzi, praw człowieka i wolności obywatelskich. Może być również drogą prowadzącą do budowania przyjaznych relacji społecznych, rozwiązywania konfliktów i wzmacniania społecznego kapitału. I w końcu, co jest bardzo ważne, z powodu narastających napięć na świecie i w Polsce, jest jedną z najlepszych dostępnych metod rozwiązywania konfliktów społecznych, ekonomicznych i politycznych – podkreśla Konrad Ciesiołkiewicz, przewodniczący Komitetu i koordynator inicjatywy „Dialog w praktyce”.

Warsztaty „Dialog w praktyce” odbędą się w Warszawie w formie dwóch dwudniowych zjazdów (łącznie 4 dni, w godz. 9.00-16.00). Terminy zjazdów: 8-9 kwietnia 2019 roku (poniedziałek i wtorek) i 8-9 maja 2019 roku (środa i czwartek). Około 2-3 miesiące po drugim zjeździe odbędą się dodatkowe jednodniowe konsultacje. 

Warsztaty poprowadzą doświadczeni trenerzy: Agnieszka Turska-Majewska – psycholożka, trenerka komunikacji Non-Violent Communication, i Tomasz Majewski – psycholog, terapeuta i trener.

Do udziału w warsztatach można zgłosić się do 17 marca 2019 roku za pomocą formularza dostępnego tutaj.

Źródło: dialogkig.pl/dialog-w-praktyce


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony