Wiadomości | 20 lutego 2019 r.

Trwa rekrutacja do XV edycji Programu Liderzy PAFW

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Szkoła Liderów szukają 40 liderek i liderów, którzy działają na rzecz swoich społeczności lokalnych. Nabór do XV – jubileuszowej – edycji programu trwa do 11 marca 2019 roku.

Liderzy PAFW to program wsparcia i rozwoju liderów lokalnych. Jest skierowany do osób z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w działalności społecznej, które wiedzą, czego potrzeba w ich otoczeniu, które chcą wprowadzać zmiany i dowiedzieć się, w jaki sposób robić to dobrze i skutecznie. 

W ramach programu grupa liderów i liderek przez 12 miesięcy przechodzi intensywny kurs, który rozwija ich kompetencje i wzmacnia w roli liderskiej. Uczestnicy biorą też udział w debatach, warsztatach, spotkaniach z inspirującymi gośćmi i treningach liderskich, a razem z tutorami, czyli doświadczonymi liderami-doradcami, pracują indywidualnie nad rozwojem swoim i swoich społeczności. 

Aby zgłosić się do udziału w programie, należy się zarejestrować (tutaj), a następnie wypełnić ten formularz. Częścią zgłoszenia jest CV oraz dwie rekomendacje od osób, instytucji lub organizacji.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie liderzy.pl oraz na tym fanpejdżu.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony