13. Forum Praktyków Partycypacji: ponad 300 osób, 40 sesji i wspólne pytanie o miejsce partycypacji w demokracji

Ponad 300 osób z całej Polski spotkało się w Toruniu podczas 13. Forum Praktyków Partycypacji, aby przez dwa dni rozmawiać o dialogu, współdecydowaniu i codziennym praktykowaniu demokracji. W wydarzeniu uczestniczyły osoby pracujące w samorządach, organizacjach […]

Czytaj więcej

Czym jest Forum Praktyków Partycypacji – filmik

Czym jest Forum Praktyków Partycypacji? Kto właściwie bierze w nim udział? Na czym polega jego unikatowość? Aby odpowiedzieć na te pytania, przygotowaliśmy filmik, w którym w półtorej minuty tłumaczymy najważniejsze fakty związane z tym wydarzeniem […]

Czytaj więcej


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony