Wiadomości | 22 sierpnia 2022 r.

Światowe Forum o Demokracji bezpośredniej w Lucernie

Global Forum on Modern Direct Democracy to największe na świecie spotkanie poświęcone demokracji bezpośredniej i uczestniczącej. Odbędzie się ono w dniach 21-25 września 2022 r. w szwajcarskiej Lucernie. Gospodarzem tegorocznego Forum jest Szwajcarska Fundacja Demokracji (Swiss Democracy Foundation) we współpracy z organizacją Democracy International i miastem Lucerna. Udział w konferencji jest bezpłatny a zapisy wciąż trwają.

To już dziesiąta edycja tego wydarzenia! W tym roku tematem przewodnim Forum będzie temat rozwoju i przyszłości demokracji: od myślenia o przyszłości demokracji bezpośredniej (czy będzie włączająca i cyfrowa?) do naszej przyszłości jako gatunku (w jaki sposób demokracja bezpośrednia może pomóc w walce z chorobami, wojną i zmianą klimatu?). Formularz rejestracyjny jest wciąż otwarty i można go wypełnić tutaj.

Więcej informacji można znaleźć na stronie


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony