Wiadomości | 18 stycznia 2019 r.

Spotkanie konsultacje dotyczące Funduszu Aktywni Obywatele

17 stycznia w Warszawie odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące kształtu Funduszu Aktywni Obywatele. Wzięło w nim udział kilkadziesięcioro przedstawicieli i przedstawicielek organizacji społecznych i urzędów z całej Polski oraz inne osoby zainteresowane sprawami społeczeństwa obywatelskiego.

Spotkanie służyło zebraniu wskazówek, jak Fundusz może odpowiedzieć na wyzwania i potrzeby społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, a także jakie działania powinien wspierać, by osiągnąć oczekiwane rezultaty. Sugestie uczestników spotkania pomogą w wypracowaniu ostatecznego kształtu Funduszu.

Fot. Wojtek Radwański

Szczegóły dotyczące głównych założeń Funduszu i dokument stanowiący podstawę do dyskusji w ramach konsultacji znajdują się na stronie: konsultacje.aktywniobywatele.org.pl.

Fundusz Aktywni Obywatele to program skierowany do organizacji społecznych finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. funduszy norweskich). Operatorem Funduszu jest konsorcjum trzech organizacji: Fundacji im. Stefana Batorego, Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” i Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony