Wiadomości | 7 września 2015 r.

Spotkania regionalne w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór – zapisy do 15.09

Do akcji Masz głos, masz wybór można przystępować przez cały rok! Świetną do tego okazją będą tzw. spotkania regionalne we wrześniu i październiku przeznaczone dla obecnych i nowych uczestników akcji. Każde z nich odbędzie się w innym mieście, pod konkretnym tematem przewodnim – od metod angażowania społeczności lokalnej po dostęp do informacji publicznej.

Ich celem jest m.in. poznanie akcji i zdobycie wiedzy oraz, co najważniejsze, nawiązanie kontaktów z innymi uczestnikami i wymiana doświadczeń.

Szczególnie zapraszamy na dwa spotkania pt. „Jak stawać się skutecznym w angażowaniu społeczności lokalnej do działania?” (8.10 w Olsztynie i 10.10 w Warszawie). Poprowadzi je Ewa Jasińska – trenerka z wieloletnim doświadczeniem w działaniach na rzecz aktywizacji środowisk lokalnych.

Poza tym spotkania odbędą się też w: Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu oraz we Wrocławiu. Lista spotkań (ich harmonogram i tematy) znajduje się pod tym linkiem.

Jak zapisać się na spotkanie regionalne?

Jeśli jesteś już uczestnikiem akcji „Masz Głos, Masz Wybór”, wypełnij formularz zgłoszeniowy na spotkanie, znajdujący się pod tym linkiem.

Jeśli nie jesteś w akcji, a chcesz się przyłączyć – zarejestruj się tutaj i wybierz ścieżkę działania, a następnie potwierdź swoją rejestrację, klikając w link z e-maila. Potem wypełnij formularz zgłoszeniowy na spotkanie, znajdujący się pod tym linkiem.

Zapisy trwają do 15 września.

Masz Głos, Masz Wybór zaprasza! Zapisz się do akcji, przyjedź na spotkanie i zacznij działać w swojej miejscowości!

Więcej informacji o spotkaniach znajduje się na stronie akcji:
http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/spotkania-regionalne-2015/


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony