Wiadomości | 15 grudnia 2021 r.

Seminarium on-line „Partycypacja młodzieży – międzynarodowe i polskie inspiracje”

Obraz przedstawia grupę osób siedzących w kręgu i rozmawiających. Obok rysunku znajduje się napis "Deliberateria". Po prawej stronie jest logo Polskiego Instytut Praw Człowieka i Biznesu przedstawiające postaci siedzące w kręgu.

Jak włączać młodzież w obywatelską partycypację? Jak tworzyć warunki przyjazne dla osób młodych, które zapewnią miejsce na ich głos i potrzeby? Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu zaprasza na seminarium on-line 10 stycznia 2022 roku, na którym będzie można posłuchać o międzynarodowych i polskich praktykach w zakresie partycypacji młodzieży. Seminarium z pewnością dostarczy inspiracji i wiedzy wszystkim, którzy pracują lub planują pracę z młodymi ludźmi.

Gościniami seminarium będą dwie ekspertki – prof. Salvör Nordal (Rzeczniczka Praw Dziecka Islandii, Uniwersytet Islandzki) oraz dr Urszula Markowska-Manista (Uniwersytet Warszawski). Przewidziane jest tłumaczenie symultaniczne (ang-pol i pol-ang). Program seminarium znajduje się tutaj.

Udział w seminarium jest nieodpłatny, wymaga jednak rejestracji – link do formularza zgłoszeniowego znajduje się poniżej.

Kiedy?  10 stycznia 2022 roku w godzinach 16.30–19.00.

Jak się zgłosić? Wypełniając formularz na tej stronie.

Seminarium jest organizowane we współpracy z Uniwersytetem Islandzkim oraz Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES) i jest realizowane w ramach projektu „Prawa człowieka i biznes – dialog społeczny post-COVID19”, wspieranego grantem z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowego ze środków EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony