Wiadomości | 14 lutego 2022 r.

Samorządy mają moc! Komunikacja z mieszkańcami i mieszkankami na platformie CitizenLab

Fundacja SocLab wspólnie z miastami Augustowem i Wasilkowem wdraża belgijską platformę cyfrową do partycypacji CitizenLab w Polsce! Z okazji inauguracji tego projektu – „e-DEMOKRACJA. Mieszkańcy mają moc!” – odbędzie się webinarium (17.02) z gośćmi z Belgii, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach z e-partycypacją. Praktyczne przykłady zastosowania platformy CitizenLab w różnych miastach europejskich pokażą, jak wykorzystywać nowe technologie w konsultacjach społecznych i szeroko pojętym dialogu z mieszkańcami i mieszkankami.

Co ciekawe, platforma CitizenLab zajęła 2 (na 25) miejsce w rankingu „Cyfrowych platform do partycypacji” organizacji People Powered: Global Hub for Participatory Democracy.

Kiedy odbędzie się webinarium? 17 lutego o godz. 9:00

Gdzie? Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM. Link do spotkania znajduje się tutaj. Żeby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba się rejestrować, jednak przy dołączaniu może być wymagane wpisanie identyfikatora i kodu dostępu spotkania:

Identyfikator spotkania (Meeting ID): 819 5103 4606
Kod dostępu (Passcode): 969412

Webinar będzie tłumaczony na język polski.

Więcej informacji o spotkaniu znajduje się na tutaj. Nagranie ze spotkania można obejrzeć pod tym linkiem

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony