Ruszyły zapisy na RFPP w Szczecinie!

Działacie (lub zaczynacie działać) w partycypacji obywatelskiej w województwie zachodniopomorskim lub jego okolicach? Spotkajcie się z nami 17 stycznia w Szczecinie, żeby porozmawiać o włączaniu obywatelek i obywateli w procesy decyzyjne! Już dzisiaj możecie wypełnić formularz rejestracyjny. Zapisy trwają do 8 stycznia.

Spotkanie organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Edukacyjno-Artystycznym OSWAJANIE SZTUKI, a odbędzie się ono 17 stycznia (2023 roku) w Domu Skandynawskim przy ul. Monte Cassino 6. Więcej informacji, w tym program, znajdzie na stronie www.partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/szczecin/.

Regionalne Fora Praktyków Partycypacji (RFPP) to całodzienne spotkania podczas których osoby działające w obszarze partycypacji obywatelskiej w danym regionie mają okazję do wymiany doświadczeń, poznania dobrych praktyk, przedyskutowania istotnych wyzwań związanych z angażowaniem mieszkanek i mieszkańców w kształtowanie ich otoczenia i polityk lokalnych.

 

Partnerem projektu jest Dom Skandynawski/Scandinavian meeting point.

 

 

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony