Przestrzeń Praktyków Partycypacji | 13 września 2022 r.

Ruszyły zapisy na RFPP w Białymstoku!

Już 20 października w Białymstoku odbędzie się kolejne Regionalne Forum Praktyków Partycypacji. Jeśli działacie lub zaczynacie swoją przygodę z partycypacją obywatelską w województwie podlaskim lub warmińsko-mazurskim, nie może Was zabraknąć 20 października w stolicy Podlasia! Poznajcie program i zapiszcie się na spotkanie wypełniając formularz do 10 października na stronie www.partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/bialystok/.

Regionalne Fora Praktyków Partycypacji (RFPP) to całodzienne spotkania podczas których osoby działające w obszarze partycypacji obywatelskiej w danym regionie mają okazję do wymiany doświadczeń, poznania dobrych praktyk, przedyskutowania istotnych wyzwań związanych z angażowaniem mieszkanek i mieszkańców w kształtowanie ich otoczenia i polityk lokalnych.

Na wydarzenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 10 października. Zapraszamy!

 

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji jest współorganizowane przez Fundację Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab”, a jego partnerem jest Miasto Białystok.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony