Wiadomości | 22 lutego 2023 r.

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos – edycja 2023

Od 21 lutego do 5 marca 2023 trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji Masz Głos prowadzonej przez Fundację im. Batorego. W akcji są wspierani społecznicy i społeczniczki, którzy mają pomysł na działania we współpracy z władzami samorządowymi oraz mieszkańcami i mieszkankami swojej gminy i okolic. Do udziału zaproszone są organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców i mieszkanek, zwłaszcza z małych miejscowości i na początku swojej działalności, które w ciągu bieżącego roku chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności lokalnej. 

Operatorzy konkursu przez 10 miesięcy będą pomagać zrealizować wybranym grupom ich działania – poprzez doradztwo, pomoc prawną, szkolenia, konsultacje i możliwość przyznania mikrograntu. Wybrane inicjatywy otrzymają na koniec nagrodę Super Samorząd i Super Głos. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny.

Aby zgłosić się do tegorocznej edycji akcji Masz Głos, należy wypełnić formularz. Zapisy trwają do 5 marca. 

Więcej informacji znajduje się na stronie programu.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony