Regionalne Fora Praktyków w Białymstoku i Łodzi – zgłoś pomysł na sesję

Lato jeszcze w pełni, my jednak już teraz chcemy zdradzić Wam co się będzie działo jesienią. Otóż… nadchodzą dwa Regionalne Fora Praktyków Partycypacji! 20 października odbędzie się RFPP w Białymstoku – zorganizujemy je wraz z Fundacją Soclab. 27 października, wraz ze współorganizatorem – Centrum OPUS, zapraszamy z kolei do Łodzi. Spotkania skierowane są do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego oraz łódzkiego i jego okolic.

Na wydarzenie zapraszamy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki. Spotkania będą okazją do poszerzenia swojej wiedzy, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania :)

Zapisy będą miały miejsce dopiero we wrześniu, jednak już teraz możecie zgłosić swoje pomysły na sesje w tych wydarzeniach na stronach edycji:

Pomysły zbieramy do 21 sierpnia.

Zapraszamy też do poznania naszej strony Regionalnych Forów (www.partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne), na której we wrześniu znajdą się programy obu wydarzeń oraz formularze rejestracyjne.


Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony