Wiadomości | 5 października 2023 r.

Przepisy na dobrą rozmowę

Znacie Polski Dialog? To projekt Fundacji Nowej Wspólnoty, która szuka sposobu na zmniejszenie podziałów wśród Polek i Polaków. Polski Dialog to seria spotkań dialogowych i treningów dobrej rozmowy, które mają umożliwić komunikację obywateli i obywatelek pomimo różnic poglądów, przekroczyć polaryzację i odzyskać poczucie wspólnoty. Rozmowy już trwają i można się do nich dołączać, a na stronie projektu znajdziecie propozycje scenariuszy (przepisy) rozmów, np. o wyborach, Janie Pawle II, dzikiej przyrodzie czy jedzeniu mięsa.

Scenariusze dostępne są tutaj.

Oprócz tego można wziąć udział w planowanych wkrótce spotkaniach, już 11 października odbędzie się rozmowa online „Wybory: po co mam głosować?”, 18 października będzie rozmowa wokół zmian klimatu, a 25 – o smogu. 

Kolejne spotkania zostaną wkrótce ogłoszone. Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.polskidialog.pl/nadchodzace-spotkania/


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony