Wiadomości | 23 października 2019 r.

„PROJEKT KONSULTACJE – czyli jak zarządzać miastem wspólnie z mieszkańcami” (26.11.2019, Warszawa)

26 listopada Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy organizuje ogólnopolską konferencję, podczas której podzieli się doświadczeniami w obszarze włączania mieszkańców w podejmowanie decyzji na szczeblu lokalnym.

Konferencja skierowana jest zarówno do decydentów oraz pracowników samorządów i instytucji lokalnych, jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych czy podmiotów komercyjnych, którzy prowadzą procesy konsultacyjne.

Co roku w Warszawie odbywa się kilkadziesiąt procesów konsultacji społecznych. Staramy się, żeby były one coraz lepsze i coraz bardziej odpowiadały na potrzeby mieszkańców, ale też żeby ich wyniki były bardziej przydatne dla Urzędu. Zmieniliśmy sposób komunikowania konsultacji i ich identyfikację wizualną, wprowadzamy nowe metody informowania i prowadzenia dialogu – mówią przedstawiciele Centrum Komunikacji Społecznej.

O tym wszystkim będzie można posłuchać podczas konferencji „PROJEKT KONSULTACJE – czyli jak zarządzać miastem wspólnie z mieszkańcami”, która odbędzie się 26 listopada 2019 roku (w godzinach 9.30-16.00) w centrum konferencyjnym w Centrum Nauki Kopernik przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 w Warszawie.

Pełen program wydarzenia można znaleźć na tej stronie.

Podczas konferencji Centrum Komunikacji Społecznej będzie też promować i przekazywać uczestnikom publikację „Konsultacje społeczne. 24 inspiracje z Warszawy”, zbierającą warszawskie dobre praktyki z obszaru konsultacji z mieszkańcami.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pomocą formularza i trwa do 18 listopada.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony