Podsumowanie spotkania „Partycypacja na fali”

9 września w Marzycielach i Rzemieślnikach w Warszawie odbyło się spotkanie „Partycypacja na fali”. Służyło przede wszystkim refleksji nad doświadczeniem pracy w czasach pandemii (w wymiarze indywidualnym i w kontekście działań skierowanych do mieszkańców) oraz wymianie sprawdzonych sposobów na skuteczne prowadzenie procesów partycypacyjnych w czasie, w którym dystans społeczny jest kluczowy dla bezpieczeństwa ludzi.

W pierwszej części spotkania trenerki Maja Branka i Dominika Cieślikowska przeprowadziły uczestniczki i uczestników przez warsztat skupiony na zawodowych wyzwaniach, z jakimi mierzyli się w tym okresie, a także na ich sukcesach i odkryciach z tego nietypowego czasu.

W drugiej części spotkania Agata Bluj i Maria Jagaciak z Fundacji Stocznia zaprosiły do podzielenia się praktycznymi doświadczeniami związanymi z promocją, informacją i włączaniem mieszkańców w działania partycypacyjne.

Już dawno nie mieliśmy okazji organizować warsztatów stacjonarnych i tym bardziej cieszyła nas międzyludzka energia, która uwolniła się podczas tego wydarzenia. Dziękujemy!

Spotkanie zrealizowaliśmy z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony